ADIM GAYRİMENKUL DEĞERLEME A.Ş

Firmamız, 2009 yılında, gayrimenkul değerleme ve danışmanlık hizmeti vermek üzere iç anadolu bölgesinde Ankara merkezli olarak çalışmaya başlamıştır. Şu anda Türkiye çapında gayrimenkul değerleme uzmanları ile hızlı ve güvenilir ekspertiz(gayrimenkul değerleme hizmeti) hizmeti vermektedir. Sektör de yeni olmasına rağmen bilgi birikimi, yapılanmasındaki kadrosunun tecrübesi ve raporlamadaki titizliği ile değerleme firmaları arasında hızla yükselmektedir.

Gayrimenkul değerleme piyasasının mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayacak güçte, tüm gayrimenkul türlerinde yüksek tecrübeye sahip işletme, iktisat, mimarlık, çevre mühendisliği, inşaat mühendisliği, şehircilik ve bölge planlama, jeodezi ve fotogrametri mühendisliği bölümlerinde lisans ve yüksek lisans eğitimi görmüş, 5-20 yıllık değerleme uzmanlığı deneyimine sahip lisanslı uzman kadromuz ile birlikte çalışıyor olmanın verdiği güven ve uyum içinde; işin gereği ve programına uygun iş paylaşımı ve ekipleşmeyi sağlayarak süratli, isabetli ve katma değeri yüksek sonuçlar almaktadır.

Ayrıca müşterilerine sunduğu özel hizmet anlayışı ile gayrimenkul değerleme ve yatırım uzmanlığında önder bir firma olmayı hedefler. Yatırım yönetimi kararlarında işe uygun değerleme yaklaşımı kullanmaktadır. Bu ekip ve zamana dayalı yaklaşım, derinlemesine araştırma yöntemlerini içerir ve müşterinin risk tolerans- tercihlerine en uyumlu olacak yatırım geri dönüşünü maksimize etmeye odaklanır.

Uluslararası standartlarda mesleki tecrübe ve bilgiye ihtiyaç duyulan ekspertiz ve değerleme alanındaki uzmanlığımız, yılların deneyim, çaba ve titizliğinin bir ürünüdür. Adım Gayrimenkul Değerleme A.Ş. olarak tarafsızlığa ve dürüstlüğe verdiğimiz önem; raporlama ve değerleme konusunda kamu ve özel kurum/kuruluşların bize olan güvenlerinin temelini oluşturmaktadır.

Adım l Gayrimenkul Değerleme . A.Ş.; kurumsal ve bireysel müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda standartlara uygun, bilimsel, gizli, tarafsız ve güvenilir gayrimenkul değerleme raporları hazırlayan, kalitesi sebebiyle tercih edilen bir firma haline gelmiştir.